23-065-MVI-30
₺695,00 KDV Dahil
23-026-MAVI-S
₺795,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Standart
23-026-MAVI
Jogger Lastik Bel
Dokuma
23-026-ANT-S
₺795,00 KDV Dahil
Standart
23-026
Jogger Lastik Bel
Dokuma
23-062-MVI-30
₺695,00 KDV Dahil
23-061-SİYAH-S
₺595,00 KDV Dahil
23-061-BEJ-S
₺595,00 KDV Dahil
23-048-FME-S
₺425,00 KDV Dahil
23-048-SYH-S
₺450,00 KDV Dahil
₺600,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
İndirim
23-048
23-048-BEJ-S
₺450,00 KDV Dahil
₺600,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
İndirim
23-048

Hypers ile İhtiyacınız Olan Erkek Pantolon Modellerine Kolayca Ulaşın!

 

Yaz ya da kış… Mevsimlerden bağımsız olarak erkeklerin en çok giydikleri alt giyim ürünü şüphesiz pantolonlar. Eskiden yalnızca kot ya da kumaş olarak nitelendirilebilecek pantolon modellerinin yanına, bugün pek çok yeni model eklenmiş durumdadır. Örneğin erkek jogger pantolon bunlardan biridir. Erkek kargo pantolon modelleri ise nispeten daha eskidir. Geçtiğimiz yıllarda en çok tercih edilen erkek pantolon kot olarak karşımıza çıksa da aslında bu durum yavaş yavaş değişmeye başladı. Kot pantolonların yerini daha rahat edilmesini sağlayan erkek jogger pantolon ve kargo pantolon modelleri alıyor. Siz de tüm bu pantolon modellerini ve çok daha fazlasını bir arada bulmak ve özgürce alışveriş yapmak isterseniz, Hypers online mağazayı tercih edebilirsiniz.

 

Loose ve Slim Fit Pantolon Çeşitleri

 

Loose pantolon modelleri pantolon dünyasının en geniş ve en bol modellerinden biri olarak anılır. Bol kesimdir ve zaman zaman şalvarımsı bir görünüme sahip olabilir. Bu tarz erkek pantolon modelleri genellikle oversize tişört, sweatshirt ya da ceket modelleri ile tercih edilir. Fit kalıp olarak üretilen bu tarz erkek pantolon seçenekleri, tıpkı diğer modeller gibi fit kalıptır ve yüzde 100 pamuk kot kumaştan üretilir. Slim ya da slim fit pantolon modelleri ise loose pantolon modellerinin tam tersi olacak şekilde dar kesimdir. Vücudu tamamıyla saran bu erkek pantolon çeşitleri, genellikle dar kesim giyim ürünleri ile tercih edilse de günümüzde oversize giyim ürünleri ile birlikte de kullanılır. Günümüzde erkek slim fit pantolon modeller en çok tercih edilen pantolon modelleri arasında yer alır. Elbette pantolon çeşitleri erkek modası içerisinde yalnızca bunlarla sınırlı değil. Tercih edebileceğiniz daha pek çok farklı pantolon modeli bulunuyor.

 

Farklı Kombin Seçenekleri ile Erkek Kot Pantolon Modelleri ve Fiyatları

 

Farklı pantolon modellerine tek bir yerden ulaşmak, karşılaştırma yapmak açısından büyük önem taşır. Burada önem taşıyan bir diğer nokta da kullanılan malzemenin kalitesi. Örneğin bir erkek slim fit pantolon dar kesim olduğu için giyerken problem yaratabilir. Bu yüzden üretildiği malzemenin kaliteli olması gerekir. Bu durum diğer tüm erkek pantolon çeşitleri için de geçerlidir. Bir diğer önemli konu da farklı kombin seçeneklerine uyumlu bir pantolon seçebilmeniz için dolabınızda farklı modelleri bir arada bulundurmanız gerektiğidir. Böylelikle kombin yaparken saatlerce düşünmek zorunda kalmazsınız. Seçtiğiniz erkek pantolon kot ya da başka bir model olabilir. Tarzınıza uygun olması ve farklı kombin seçenekleri ile bir arada kullanılabilir olması sizi büyük ölçüde rahatlatır. Son olarak Hypers erkek pantolon modelleri 30 derece hassas programda yıkanabilir ve kurutucu makinelerde kurutulabilir. Eğer siz de kot pantolon erkek modelleri arasından seçim yapmak ve daha yüzlerce pantolon modeline ulaşmak isterseniz, Hypers sizin için doğru adres!

 

Sezonun En Trend Erkek Pantolon Modelleri Hypers ile Kapınızda!

 

Her ne kadar kot pantolon erkek modası içerisinde ilk tercih edilen pantolon modeli olsa da günümüzde çeşitliliğin artması sebebiyle tercih edilebilecek daha pek çok model var. Burada önemli olan dayanıklı ve uygun erkek pantolon fiyatları sunan bir markaya yönelmek. İşte burada da devreye Hypers giriyor. Birbirinden kaliteli ürünleri geniş ürün yelpazesi arasından rahatlıkla seçebilir ve sipariş edebilirsiniz. Siz de alternatif seçenekler ve bütçenizi yormayacak erkek kot pantolon modelleri ve fiyatları için Hypers online mağaza ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
google-site-verification=XCxLBQDAaCjacLXi-JThzChg7BdKmtcA2KL5pGrbLnY
Çerez Kullanımı