DENİZİN KEYFİNİ DENİZ ŞORTLARI İLE ÇIKARIN

Havalar ısındıysa ve denizde yüzmek için tüm şartlar hazırsa kum ve güneşin tadını deniz şortu ile çıkarmaya başlayabilirsiniz. Denizde yüzmek herkes için eğlenceli ve rahatlatıcı bir aktivitedir. Dalgaların sesi eşliğinde yüzmek stres seviyesini azaltır ve meditasyon etkisi yapar. Yüzerken esnek yapılarıyla büyük bir rahatlık sağlayan yüzme şortu, kolay bir şekilde yüzmenizi sağlar.  

Piyasada çok çeşitli model ve tasarımda deniz şortları bulunmaktadır. Profesyonel yüzücüler genelde bu tarz yüzme şortu modellerini tercih etmezler çünkü bu mayolar onların hızının yavaşlamasına neden olur. Fakat hız sizin için önemli bir kriter değilse ve denizde eğlenmek için yüzüyorsanız deniz şortları tam size göre. Her geçen gün değişen ve farklı modeller eklenen bu şortlarla hem denizin keyfini çıkarabilir hem de gayet şık görünebilirsiniz.

Deniz Şortu Modelleri

Yazın denize girmek için gerekli olan olmazsa olmaz parça yüzme şortu modelidir. Sadece denizde yüzmek için değil aynı zamanda havuzlarda kullanmak için bu mayolar kullanılabilir. Her insanın zevkine ve tarzına uygun, çeşitli renk ve modellerde deniz şortları bulunmaktadır. Ancak en popüler modeller arasında desenli, çizgili ve likralı modeller yer alıyor. Yüzme yarışları gibi hızlı yüzmek gereken etkinliklerde daha farklı deniz şortları tercih edilmelidir. Desenli modeller en çok tercih edilenler arasındadır. Özellikle tropikal ve çiçek dedenleri son yılların trend mayo modelleri arasında yer almaktadır.

Erkek Mayo Şort Seçimi

Yüzme şortu seçerken beden ölçüleriniz, kilonuz ve hatta ten renginiz bile dikkat etmeniz gerekenler arasında yer alır. Erkek mayo seçimi yapılırken öncelikle boyunuz ile uyumlu bir deniz şortu almalısınız. Kısa boylu erkekler tercihlerini hafif bol kısa erkek deniz şortu modellerinden yapmalıdırlar. Bu sayede hem bacakları daha uzun gözükür hem de daha rahat bir şekilde yüzebilirler. Uzun boylu erkekler ise hem uzun hem de kısa deniz şortu modelleri kullanabilirler. Dize kadar inen uzun mayolar genelde daha uygun olacaktır çünkü kısa erkek mayo şort, boyları uzun erkeklerin boyunu daha da uzun göstermektedir.

Ten rengi de erkek mayo şort seçerken en az boy kadar dikkate alınması gereken önemli bir kriterdir. Esmer erkekler için canlı renkler harika bir seçim olacaktır. Bu tarz renklerde erkek deniz şortu modelleri hem çok şık dururlar hem de kolay kolay renkleri solmaz. Sarışın veya beyaz tenli erkekler ise soluk renklerden uzak durmalıdır. Günümüzde her renk ve tarzda erkek şort mayo tasarımları bulabilirsiniz. 

Erkek Şort Mayo Modelleri ve Fiyatları

Mayo seçerken içinde rahat mısınız, kumaşın kalitesi iyi mi, kumaşın esnekliğine ve su geçirip geçirmediğine bakılmalıdır. Deniz şortu erkek modelleri için kısa modeller daha çok tercih edilmektedir. Kısa şort modelleri denizden çıktıktan sonra daha çabuk kururlar ayrıca bacakları çok fazla kaplamadıkları için yüzerken büyük kolaylık sağlarlar. Çizgili erkek şort mayo modelleri sizi olduğunuzdan daha ince gösterdikleri için çokça tercih edilen erkek şort mayo modelleri arasındadır. Kamuflaj desenler ve retro erkek mayo şort modeller nostaljik oldukları için trendler arasında yerlerini almışlardır. 

Mavinin açık tonundan siyahın cezbeden rengine kadar pek çok renkte, tarzda ve modelde erkek şort mayo modelleriyle sende Hypers.com adresine gel ve modanın en iyi tasarımlarından faydalanma şansını yakala. Her bütçeye hitap eden ürün seçenekleri, birçok farklı desende mayolar ve kalitesiyle tereddüt etmeden satın alabileceğiniz erkek şort mayo modelleri, Hypers’ta sizleri bekliyor. Sizde bu avantajlardan hemen yararlanmak istiyorsanız hypers.com.tr adresini ziyaret ederek kendi tarzınıza uygun en iyi deniz şortu modelleri almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.