ERKEK ZİNCİR BİLEKLİKLER NASIL OLMALIDIR?

Erkek Zincir Bileklik Nasıl Olmalıdır?

Erkek zincir bileklik erkeklerin en çok tercih ettiği aksesuar türlerinin başında yer alıyor. Kıyafet kombinlerine ayrı bir hava katan erkek zincir bileklik mutlaka kararma yapmayan özellikte olmalıdır. Kararma problemi olan erkek zincir bileklikler kısa süreli kullanımlar için uygundur. Bu nedenle özellikle gümüş ve benzeri bileklik modelleri kararma yapmama özelliği ile uzun ömürlü kullanım için uygundur. Aynı zamanda erkek zincir bilekliklerin bileğinizi sıkmaması için kendi bilek ölçülerinize göre tercih etmeniz gerekir. Gün boyu bileğinizde alacağınızdan dolayı sizleri sıkmadan kullanmanız gerekir. Yetişkin erkekler için ortalama bileklik ölçüsü 19 ila 20 cm aralığındadır. Bu bileklik ölçülerine göre kendi bileğinize uygun olan zincir bileklikleri tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Erkek Bileklik Modelleri Nelerdir?

 

Erkek zincir bileklik, sevilen bir aksesuar olmasından dolayı birçok farklı model çeşitleri ile satışa sunuluyor. Erkek bileklik modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında zincir bileklikler ilk sırada yer alıyor. Zincir bileklikler kalın ve ince yapılı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Genel olarak gümüş renkli tercih edilen bu bileklikler kombinlerinizin kurtarıcısı oluyor.

Erkek bileklik modelleri arasında tercih edilen bir diğer ürünlerden bir tanesi erkek boncuk bileklik modelidir. Erkek boncuk bileklik modeli alışılmışın dışında bir aksesuardır. İster tek renkli, isterseniz de farklı renkli boncukların bir arada yer aldığı bileklik modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Erkek Bileklik Kombinleri

 

Erkek bileklik kombinleri hem spor hem de klasik kombinlere uyum sağlar. Özellikle boncuk bileklikler klasik kombinlerde sizlere ayrı bir görünüm kazandırır. Takım elbiselerin üzerine takacağınız boncuk bileklikler kombininize ayrı bir hava katar. Erkek bileklik takımları arasında sıklıkla tercih edilen zincir bileklik kombinleri spor şıklığı yaratmanız için önemli bir aksesuardır. Özellikle siyah renkli eşofman, basic beyaz tişört ve beyaz spor ayakkabının üzerine tercih edebileceğiniz gri renkli zincir modeller sizlere farklı bir görünüm kazandırırken, sadelikten uzak bir görünüme sahip olmanıza da yardımcı olur. Sizler de kendi tarzınıza uygun olan bileklik modelleri arasından dilediğinizi tercih ederek dilediğiniz kombinlerde kullanabilirsiniz.

 

 

Etiketler: Erkek zincir bileklik
Mayıs 10, 2022
Listeye dön