• Nisan 28, 2022 KOMBİN

  Yazın gelmesi ile birlikte erkek keten gömlek çeşitleriniz gardıroplarınızda yerini almaya başlayabilir, modası hiç geçmeyen her sezonun trendi bu rahat gömlekleri yeniden çıkarabilirsiniz. Keten gömlek erkek için yazları oldukça kurtarıcı bir parçadır. Kurtarıcı olduğu kadar tarz duran bu keten gömlekleri pek çok farklı şekillerde kombinlemek mümkün.

  Erkek keten gömlek, yazlık keten gömlek, keten gömlek modelleri
 • Nisan 28, 2022 KOMBİN

  Oversize tişört kombinleri ve tüm oversize kıyafetler hayatımıza bir daha çıkmamak üzere yer etmiş gibi görünüyor. Oversize tişört erkek kıyafeti gibi görülse de aslında kadınlar tarafından da sıkça tercih ediliyorlar. Öyle ki pek çok kadın eşinin ya da sevgilisinin erkek oversize tişört çeşitlerini giyip tamamen kendi kombinine uydurabiliyor ve aslında bu kıyafetlerin kadınlar tarafından da çokça tercih edilebildiği anlaşılıyor.

  erkek oversize tişört baskılı, Oversize tişört erkek, Oversize tişört kombinleri, erkek oversize tişört
 • Nisan 28, 2022 TRENDLER

  Deniz şortu plajda tüm erkekler tarafından en çok tercih edilen ve rahat ettiren kıyafetlerin başında gelir. Renkli kullanım sevenler için desenli deniz şortu ve düz renk deniz şortu olarak tercih edilen bu rahat giyim eşyaları, hangisi tercih edilirse edilsin plajda konfor arayanlara göredir. Kumaş yapıları su itici özellikli olduklarından ıslandıklarında yapışma yapmamaları deniz şortları bakımından oldukça konforlu bir özellik olarak bulunmaktadır.  Kumsalda sizi oldukça rahat ettirecek bu şort mayo ile denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmaya devam edersiniz ve rahatlığınızdan ödün vermezsiniz.  

  Deniz Şortu, Erkek Deniz Şortu
 • Nisan 28, 2022 TRENDLER

  Jogger erkek giyimde oldukça kullanılan ve çokça talep gören bir parça haline geldi. İster eşofman altı olarak ister erkek jogger pantolon modelleri olarak bulabileceğiniz bu giyim ürünleri oldukça trend. Rahat ve salaş görüntüsüyle dikkat çeken bu ürünlerin stilinize ayrı bir hava kattığı kesin. Erkek jogger giyim ürünleri pek çok kumaş çeşitliliğinde hazırlanıp satışa sunulabilen parçalar olarak karşımıza çıkıyorlar. Erkek jogger eşofmanlar günün her anında giyilebileceği gibi pantolonlar da stil sahibi bir görüntü sağlıyor. 

  Jogger erkek, Erkek jogger giyim, Jogger giyim ürünleri