• Nisan 28, 2022 AKSESUAR

  Kolye giyimimizde bize şıklık katan önemli detaylardan birini oluşturur. Örneğin şık bir elbise kolye ile çok daha çekici hale gelebilir. Baylarda da durum tam olarak bu şekildedir. Güzel bir kolye sıradan bir T-shirt’i oldukça şık gösteren önemli bir detaydır. Veya güzel bir takım elbisenin üzerine takılacak uygun bir kolye görünümünüze önemli bir katkı verir. 

  Erkek kolye modelleri
 • Nisan 28, 2022 TRENDLER

  Son zamanlarda oldukça popüler olan yandan cepli pantolonlar diğer bir adıyla kargo cep pantolonlar seçilirken nerede, hangi amaçla ve hangi mevsimde kullanılacağı dikkate alınmalıdır. Örneğin; Doğa yürüyüşü için alacağınız kargo pantolon bol paça olmalıdır. Çünkü bu bacaklarınızın uzun süre havasız kalmasını ve kumaşın teri emip ıslanarak sizi üşütmesini önler. Özellikle bay müşteriler arasında oldukça popüler olan pantolon modelleri elbette doğa yürüyüşünden farklı amaçlar için de kullanılmaktadır. Kargo tipi pantolon erkek kullanıcılar için bol olması ve ceplerinin hacmi gibi avantajları ile rahat bir kullanım sunar.  

  Erkek kargo pantolon, Kargo tipi pantolon erkek
 • Nisan 28, 2022 AKSESUAR

  Giyimi, görüntüyü aksesuarların tamamladığını düşünürüz. Ancak aksesuarla tamamlanan bir kıyafette asıl son dokunuşu erkek parfümleri yapar. Güzel ve çekici bir koku, yanınızdan geçenlerin beynini uyaracak, karşınızdaki kişilerde hoş etkiler bırakacağınız imzanızdır. Ağır kokmaması da elbette önemli olan bu kokuların kalıcı parfüm olması işinizi kolaylaştırır. Dışarı çıkmanızla birlikte uçup giden bir koku çok da işe yaramaz.

  Erkek parfümleri, Erkek parfüm
 • Nisan 28, 2022 AKSESUAR

  Erkeklere hediye seçmek kadınlara seçmekten hep daha zor gibi algılanır. Fazla seçeneğiniz olmadığını düşünürsünüz. Aslında erkeğe hediye seçimi hiç zor değildir. Artık giyime daha çok önem veren erkekler için kıyafetler oldukça iyi bir hediye seçeneği olmaya başladı.

  Erkek hediye, Erkek pantolon, Erkek kolye