• Nisan 28, 2022

  Yaz mevsimi denince akla hemen rahat kıyafetler gelir. Elbette bu rahat kıyafetlerden erkeklerin de pay almaları gerekir. Erkek paraşüt şort, kullanılan kumaşın kesinlikle dış giyime uygun olması ve asla terletme yapmaması sebebiyle sektörde en çok tercih edilen şort tipi haline geldi.

  Erkek paraşüt şort, erkek şort modelleri
 • Nisan 28, 2022 TRENDLER

  Erkek boyfriend pantolon modelleri senelerdir hayatımızda olan, modası geçmeyen zamansız parçalar olmaya devam ediyor. Hayatın her alanında kullanabileceğiniz joker bir parça olan bu boyfriend jean erkek için oldukça kullanışlı bir parça.

  erkek boyfriend pantolon modelleri
 • Nisan 28, 2022 TRENDLER

  Eşofman alt kullanımı rahat ve şık olmalarından ötürü her geçen gün daha büyük bir trend haline geliyor. Eşofman erkek kullanıcılar için her yerde giyebilecekleri kullanışlı bir kombin parçası anlamına geliyor. Eşofman kombinleri hem serin yaz geceleri hem de ilk baharın hoş havasıyla uyumlu giyim malzemeleridir. Rahat hareket etmenizi gerektirecek durumlarda, yazın enerjik havasına uyumlu olarak bedeninize üstün hareket kabiliyeti tanır. 

  Eşofman altı, erkek eşofman altı modelleri, bol kesim eşofman altı, eşofman
 • Nisan 28, 2022 TRENDLER

  Rahatlık ve şık görünüm sağlayan yazlık gömlek modelleri oldukça rağbet görmektedir. Çeşitli kumaş ve desen tipleri, tasarımları ile dikkat çeken yazlık gömlekler birçok insanın yaz ayları geldiğinde tercih ettiği şık giysilerdir. Erkek yazlık gömlek modelleri, yazın sıcak aylarında ferah hissedebilmeniz için özenle tasarlanır. Gözenekli kumaşın yapısı sıcak aylarda, vücudun nemini dışarı verirken dışarıdaki havayı da içeri sokarak hem içerisini serin tutar hem de cildiniz havasız kalmaz. 

  Yazlık gömlek modelleri