• Nisan 28, 2022 KOMBİN

  Erkek üst giyimin en önemli parçalarından olan erkek gömlek modelleri arasında yeni sezon şıklığı için Oversize baseball gömlek, sıkça tercih ediliyor. Şıklığından ödün vermeyen stil sahibi pek çok kişinin dolabında yer alan bu parçalar, dışarıda hem tarz hem de şıklığı konuşturmak konusunda iddialılar. Yeni sezonun kurtarıcı parçaları arasında yer alan bu tarz, rahatlığı açısından da tercih edilir bir konumdadır. Bilindiği üzere moda akımı her zaman kendinin üzerine eklemeler yaparak ilerler.  

  Oversize baseball gömlek, Erkek gömlek
 • Nisan 28, 2022 KOMBİN

  Etnik öğelerin ağır bastığı kültürlerde şalvar erkek için de önem taşıyan ve kullanılan bir giyim stili ürünüydü. Günümüzde erkek şalvar modelleri hem şıklığın hem rahatlığın sembolü olarak değerlendirilir. Eskiden beri çalışırken rahat hareket etmek adına kullanılan erkek şalvar pantolonları, günümüzde hem havalı bir stil oluşturmak hem de kişinin rahatından ödün vermemesi adına tercih ediliyor.

  Erkek şalvar pantolonları, şalvar erkek, erkek şalvar modelleri
 • Nisan 28, 2022 AYAKKABI

  Trend ayakkabılar arasında erkek sneakers modelleri günden güne ilgi çekiciliğini arttırdı. Günümüzde hem rahat hem zevkli hem de kişiye konforlu bir ayak sağlığı sunan erkek sneaker ayakkabı çeşitlerinden hangilerini nasıl tercih edeceğimiz de merak konusu. 

  Erkek sneakers modelleri
 • Nisan 28, 2022 KOMBİN

  Trend olarak karşımıza çıkan ve her zaman sahip olduğumuz en kurtarıcı parçalardan biri olarak bildiğimiz, erkek hâkim yaka gömlek stilini daha önce duydunuz mu? Diğer ürünlerin hemen hepsiyle çok güzel kombin edilebilen ve oldukça rahat bir üründür. Hem şık hem de sportif bir görünüm oluşturur. Özellikle kravat takmaktan haz etmeyenlerin en çok sevdikleri tarz, erkek hâkim yaka gömlek modelleridir. 

  erkek gömlek modelleri