• Mayıs 06, 2022 TRENDLER

  Jogger pantolonlar, son yılların popüler alt giyim modellerinden bir tanesidir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından ilgi gören bu ürünleri özellikle erkeklerin üzerinde sıklıkla görebiliriz. Erkek jogger pantolonlar, eğer doğru beden seçilirse inanılmaz bir rahatlık ve konfor sunar.

  Erkek jogger, jogger erkek
 • Mayıs 06, 2022 TRENDLER

  Tropical desen oversize erkek gömlek seçenekleri ile yazı yakalamaya hazır olun. Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi tropical desenler yalnızca gömleklerde değil erkek deniz şortu alternatiflerinde de sıklıkla tercih edilir. Farklı renk ve desenlerdeki erkek ürünleri astarlı ve astarsız seçeneklere sahiptir. Tasarımları özel olarak gerçekleştirilir. Kısa kollu gömlek modelleri düğme, yaka ve cep ayrıntıları ile zenginleştirilir.

  Tropical desen oversize erkek gömlek
 • Mayıs 06, 2022 KOMBİN

  Eşofmanlar, gündelik hayatın vazgeçilmez parçalarından biri olarak her dolapta mutlaka bulunur. Erkek eşofman seçenekleri, hem markete, yürüyüşe, berbere, pikniğe, dolaşmaya ya da uzun yola çıkıldığında giyilebilmeleri ile bilinirler. Kullanıcılara sunduğu rahatlık ile eşofmanların modası hiçbir zaman geçmez. Günümüzde moda anlayışının kullanıcı dostu haline gelmesi sayesinde erkek oversize eşofman çeşitleri başta olmak üzere tüm eşofmanların kullanımı yaygınlaşmıştır.

  Erkek eşofman
 • Mayıs 05, 2022 AKSESUAR

  Erkeklerin olmazsa olmaz ürünlerinin başında parfümler geliyor. Her daim güzel kokmak ve bakımlı olmak isteyen erkekler parfüm kullanarak kendilerini daha iyi hissedebiliyorlar. Erkeklerin kullandığı birçok farklı parfüm kokuları mevcuttur. Ancak en çok talep gören ve koku bakımından da rahatlatıcı bir etkisi olan odunsu erkek parfüm, eşsiz bir kokuya sahiptir. Erkek parfüm odunsu kokular, Hindistan cevizi, misk ve sandal ağacı gibi kokuların bileşenlerinden oluşur. Tende uzun süreli olarak kalan bu erkek parfüm kokusu oldukça sevilen ve tercih edilen parfümdür. Sizler de, odunsu kokulardan hoşlanıyorsanız Hindistan cevizi, misk ya da sandal ağacı detayları bulunan parfüm kokularını kullanabilirsiniz.

  Odunsu erkek parfüm kokusu