• Mayıs 10, 2022 AKSESUAR

  Erkek zincir bileklik erkeklerin en çok tercih ettiği aksesuar türlerinin başında yer alıyor. Kıyafet kombinlerine ayrı bir hava katan erkek zincir bileklik mutlaka kararma yapmayan özellikte olmalıdır. Kararma problemi olan erkek zincir bileklikler kısa süreli kullanımlar için uygundur.

  Erkek zincir bileklik
 • Mayıs 09, 2022 TRENDLER AYAKKABI

  Sürekli hareket halinde olan ve sadece bu yüzden bile konforuna düşkün olan erkek spor ayakkabı içinde kendisini çok daha rahat hisseder. Günlük koşuşturmacalara yanıt vermekte zorlanmayan bu ayakkabılar kişiye farklı bir estetik katarlar. Özellikle hem iş hayatının stresine hem de özel günlerin şatafatına uygun olabilecek beyaz spor ayakkabı elbette erkekler için vazgeçilmez bir renk halini aldı.

  erkek spor ayakkabı
 • Mayıs 06, 2022 AKSESUAR

  Yaz sıcağında başımıza güneş geçmemesi adına en önemli aksesuarlarımız şapkalardır ve kadın erkek fark etmeden kullanırız. Ancak şapka modelleri erkek doğasını daha iyi yansıttığından mıdır bilinmez, çeşitlilik bakımından nispeten biraz daha erkeklere hitap ederler.

  Erkek şapka modelleri
 • Mayıs 06, 2022 TRENDLER

  Erkek keten gömlek modelleri hem yaz hem de kış aylarında giyilen, son derece rahat ve şık giysi unsurlarıdır. Erkekler için dahi çok sayıda erkek keten gömlek kombini bulunması, farklı giyinme konusunda yardımcı olur. Şort ya da pantolon üzerine giyilebiliyor olmaları ve her beden için keten gömlek üretilmesi büyük avantajdır. Keten gömlekler, pamuklu kumaştan yapılır. Bu sayede vücudun nefes almasını sağlar ve sentetik kumaşa göre daha ayrıcalıklıdır.

  Erkek keten gömlek