• Ağustos 09, 2022 KOMBİN

  Hypers ’ın yeni sezon erkek eşofman modelleri oldukça göz kamaştırıcı. Kumaşlarımızın içeriği %70 pamuk, %20 polyester, %10 likradan oluşuyor. Kumaşlarımızın pamuklu olması ise terlemeyi en aza indirir. Alerjik reaksiyon göstermez ve diz yapmaz özelliktedir. Likralı olmasıyla hareketleriniz artık daha rahat. Makinede ve kuru temizlemelerde rahatlıkça temizleyebilirsiniz. Evinizin rahatlığını dışarıya taşıdığınız jogger eşofman altı bu sezon herkesin gözdesi. S bedenden XXL bedene kadar geniş beden ve birçok renge sahip olan Hypers eşofman altı imza nakışlı, yazı desenli ve çıtçıtlı modelleriyle şimdi tüm gençlerin ve genç kalmak isteyenlerin dikkatini çekiyor.

  Eşofman, erkek eşofman, jogger eşofman altı, erkek eşofman altı, eşofman altı, gri eşofman, siyah eşofman, erkek alt eşofman
 • Ağustos 06, 2022 AKSESUAR

  Kolye kullanımı son dönemlerde hem erkek hem de kadınlar için sıkça tercih edilen aksesuar çeşitlerinden biri haline gelmiştir ve son derece yaygındır. Özellikle de günlük modellerde üretilen zincirli kolye modelleri sıkça kullanılır. Kolye takarken dikkat etmeniz gereken ilk şey V yaka ya da bisiklet yaka ürünler giymektir. Gömlek yakaları ile genellikle kolyeler kullanılmaz çünkü görünmez. Bu nedenle de erkek kolye modelleri takmak için kıyafetlerin yaka kısmına dikkat etmek daha önemli bir detaydır.

  hypers, kolye, erkek kolye, zincirli kolye, erkek zincir kolye, kolye modelleri, zincir kolye, erkek kolye modelleri, kolye erkek, kolyeler
 • Ağustos 03, 2022 KOMBİN

  Kısa kollu gömlek alırken öncelikle doğru beden seçimi önemlidir. Vücut şeklinize ve ölçülerinize en uygun seçimi yaparak çok daha şık görünebilirsiniz. Öte yandan oversize kısa kollu gömlek alırken de bedeninizden daha küçük ebatlar tercih etmemeniz gerekir. Oversize görünüm için bol bir tarz her zaman çok daha iyidir. Ayrıca erkek gömlek modelleri seçiminizde bir diğer önemli detay da gömleğin kumaş kalitesidir. Kış ayları için seçeceğiniz gömlek modelleri mümkün olduğunca tüylenme yapmayan kaliteli bir kumaşa sahip olmalıdır. Tüylenme ve topaklanma yapan kalın kumaşlar kötü bir görünüm sunar ve kullanım esnasında sizi kaşındırabilir.

  ERKEK GÖMLEK
 • Ağustos 01, 2022 KOMBİN

  Ayak sağlığınız için doğru seçilmiş bir erkek ayakkabı çok önemlidir. Erkek spor ayakkabı alırken günlük olarak düzenli giyebileceğiniz ve uzun süre içinde rahat hissedeceğiniz modellere yönelmeniz çok önemlidir. Erkek ayakkabı modelleri seçerken öncelikle taban esnekliğine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. 

  erkek ayakkabı, hypers, erkek spor ayakkabı, erkek sneaker, erkek sneaker ayakkabı, erkek ayakkabı modelleri, ayakkabı erkek, ayakkabılar, erkek spor ayakkabı modelleri
 • Temmuz 30, 2022 TRENDLER

  Günümüzde sıklıkla tercih edilen erkek giyimin vazgeçilmezi tişört modelleri arasında en çok tercih edilen ilk modelimiz elbette polo yaka tişört modelidir. Genellikle düz renklerden oluşan yakalı ve önden düğmeli olan bir modeldir. Çoğunlukla cep detayı kullanılmamakta olan bu modellerin minimal bir amblem işlemesi bulunmaktadır. Günlük yaşamda kullanılan diğer bir tişört modeli ise bisiklet yaka tişört modelidir, bu model de genel olarak düz renklere sahip olmakla beraber baskılı modelleri de oldukça fazladır. Bisiklet yaka tişörtlerin yakası biyeli ve yuvarlak olarak üretilmektedir.

  erkek tişört
 • Temmuz 26, 2022 KOMBİN

  Erkek spor ayakkabı modellerinde öncelik vermeniz gereken birçok konfor öncelik özelliğini bilmeniz gerekir. Hatta tabanı yapısı, ayakkabının kumaş türü, beden seçimi vb. birçok noktaya dikkat etmeniz bu noktada çok büyük bir öneme sahiptir. Yeterince rahatlık sunmayan sneaker ayakkabılar günün sonunda ayak ağrısına neden olabilir. Özellikle de gün boyu eğer uzun saatler ayakta duruyorsanız bu durum kaçınılmaz bir durum olacaktır. Seçtiğiniz yanlış özelliklere sahip sneaker ayak sağlık sorunlarına neden olabileceği için de belli bir süre sonra kullanılmayacaktır.

  Erkek Spor Ayakkabı
 • Temmuz 22, 2022 AKSESUAR

  Parfüm, Latinceden ‘’parfemum’’ kelimesinden gelmiştir. Parfüm yıllar önce insanlar tarafından kullanılmaya ve tüketilmeye başlamıştır. Çiçekler ile başlayan bu serüven şimdi aklımızın almadığı ürünlerden bile hoş koku çıkaran endüstri haline gelmiştir. Parfüm, verilere göre en çok kadınlar tarafından kullanılmış ve kullanılmaktadır. Erkekler de azınlıkta değilimdir elbette. Yediden yetmişe herkesin kullandığı kadın veya erkek parfümleri hoş kokusuyla insanları mest ediyor. Günümüzde sadece kokuları ile değil dolduruldukları şişeyle de öne çıkan parfüm çeşitleri Hypers’da, en muhteşem halleri ile sizleri bekliyor.  


   

  PARFÜM
 • Temmuz 21, 2022 KOMBİN

  Oversize gömlek kalıpları normal kalıp numarasından bir ya da iki beden daha geniş olan kalıp türleridir. Üstünüzde salaş ve bol duran oversize gömlek kalıplarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Erkek oversize gömlek günümüzde çok sık kullanılan kıyafetlerdendir.  Model anlamında salaş, rahat ve olması gerekenden birkaç beden büyük parçalardır.

  OVERSİZE GÖMLEK MODELLERİ
 • Temmuz 21, 2022 AKSESUAR

  Tarihin derinliklerinden bu yanlı kadın veya erkekler kolye takarlar. En eski çağlardan beri bu eylem değişmese de kolye modelleri ve şekilleri pek tabii değişti. Taş devrinden itibaren daha çok ip ve benzeri malzemeler ile kolye tasarımları yapılırken modern çağ ile yerini gümüş ve altına bıraktı.  Bir zamanlar kolye takmak büyüklüğün ve yüceliğin işaretiydi. Kral ve kraliçeler sadece bu gibi aksesuarları kullanabilirlerdi. Zaman değişti, insan medenileşti. Güç ve statü belirleyen kolyeler, sadece birer aksesuar haline geldi.  

  KOLYE MODELLERİ
 • Temmuz 19, 2022

  Son yıllarda genç bireyler daha çok sokak modasına ilgi göstermeye başladılar. Kısacası salon modası, yerini sokaklara bıraktı. Özellikle 16-25 yaş arası bireylerin stiline sokak tarzı giyim modası yön vermeye başladı. Peki ya sokak tarzı giyim denilenden kasıt tam olarak ne oluyor?

  erkek sneaker
Çerez Kullanımı