• Mayıs 16, 2022 TRENDLER

  Erkek modasının vazgeçilmezi olan oversize polo yaka tişört modelleri, hayatımıza tenis sporu ile birlikte giriş yapmıştır. 7 kez Grand slam kazanmış olan Rene Lacoste ideal tenis tişörtünü bulmaya çalışırken, nefes alabilen kumaş ile tasarlanan ve polo yakası ile konfor kadar estetikliği de sağlayan şık bir polo yaka tişört modeli ile tüm dünyanın karşısına çıkmıştır. Daha sonra 1926 yılında U.S Open tenis turnuvasında yapmış olduğu oversize polo yaka tişört modelini tanıtarak erkek modasında devlerin arasında yerini almıştır.

  oversize polo yaka tişört, oversize tişört erkek, erkek oversize tişört, oversize erkek tişört
 • Mayıs 16, 2022 AKSESUAR

  En şık kombinlerin bile bazen çeşitli aksesuarlara ihtiyacı olduğu yadsınamaz bir gerçektir ya da tamamen minimal bir giyim tarzını özelleştiren en önemli etkenlerden biri de aksesuarlar diyebiliriz. Bu nedenle de erkek kolye modelleri ile daha hareketli kombinler nasıl yapacağınıza dair birkaç ipucunu sizlerle paylaşıyoruz.

  Erkek kolye modelleri
 • Mayıs 11, 2022 AKSESUAR

  Erkek kolye modelleri ile şıklığınızı yaratın. Erkekler için de kadınlar için olduğu gibi farklı birçok tarzda ve boyutta kolyeler üretilmekte ve satılmaktadır. Erkek kolye modelleri ile tarzınızdaki eksikliği tamamlayın. Değerli taşlarla yapılmış kolyelerden sade tarzda kolyelere gümüş kolyelerden isimli kolyelere kadar erkekler için birçok farklı detayda kolyeleri bulabilirsiniz. Erkek altın sarısı kolye ya da gümüş zincirli kolyelerden istediğiniz tarzda kolyeyi tercih edebilirsiniz.

  Erkek kolye modelleri
 • Mayıs 10, 2022 KOMBİN

  Baskılı tişörtlerle kendi tarzınızı oluşturun ve yazı yakalayın. Yaz aylarında ve baharda özellikle erkekler baskılı tişörtleri giymeyi, kullanmayı çok tercih etmektedirler. Baskılı tişört erkek ve kadın için de farklı tarzlarda kullanılabilir. Baskılı tişörtler için birçok kombin oluşturabilirsiniz. Kadınlar da erkekler de her yaş grubunda baskılı tişörtleri tercih edebilirler. Kumaş ve keten pantolonların üzerine bir baskılı tişörtle veya oversize tişört ile dakikalar içerisinde günlük kombininizi yaratmış olursunuz.

  oversize tişört, baskılı tişört